Stypendium miejskie Płock

Spkrasne Możliwość komentowania Stypendium miejskie Płock została wyłączona 37

Piknik Europejski

13 maja Marchewkowe Pole zagrało na Pikniku Europejskim. Zespól wystąpił w składzie” Małgorzata Szpalerska (3D), Klaudia Markowska, Wiktoria Hacia (3A), Julia Włudarska, Dominika Hajnowska, Karolina Ziółkowska, Natalia Ziółkowska (1A) i p. Gabriel Sieradzki.

VI edycja Budżetu Obywatelskiego.

1 czerwca 2017 roku podczas konferencji prasowej zorganizowanej na terenie Gimnazjum nr 5 prezydent Andrzej Nowakowski oficjalnie otworzył VI edycję Budżetu Obywatelskiego Płocka. Dziennikarze mogli zobaczyć dwa spośród wielu zrealizowanych już projektów BOP. Ścieżka zdrowia dla mieszkańców osiedla Łukasiewicza, oraz mikrobus dla Zespołu Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka” to inwestycje zrealizowane w ramach poprzedniej edycji Budżetu Obywatelskiego.

XIV Rejonowy Etap Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

30 maja 2017 r. w naszej szkole gościliśmy uczniów i nauczycieli z kilkunastu szkół Mazowsza. Uczniowie uczestniczyli w XIV już rejonowym etapie Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Najlepsi otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów: Urząd Miasta Płocka, Orlen. Organizatorem Olimpiady była Liga Ochrony Przyrody.

Zapraszamy do głosowania na naszą szkołę w akcji organizowanej przez Wisłę Płock oraz Sportbonus „DOŁĄCZ DO DRUŻYNY! WSPIERAJ DZIECI Z PŁOCKA.” Jeśli zbierzemy 250 głosów, otrzymamy sprzęt sportowy marki adidas. Szkoła, która zgromadzi najwięcej głosów otrzyma dodatkowo wycieczkę do Warszawy oraz wizytę zawodników Wisły Płock. Głosować można do 18 czerwca na stronie sportobnus.pl/szkola. Więcej informacji na stronie www.wisla-plock.pl.

Liczymy na Państwa głosy!

Gra miejska „Śladami generała Zygmunta Padlewskiego”

31 maja odbyła się gra miejska „Śladami generała Zygmunta Padlewskiego”, w której uczestniczyły trzyosobowe drużyny klas pierwszych naszego gimnazjum. Uczniowie poznawali miejsca w Płocku związane z patronem szkoły. W wyznaczonych punktach trasy musieli zmierzyć się z różnymi zadaniami oraz rozwiązać test. Pierwsze miejsce zajęła drużyna klasy 1a, drugie z klasy 1b, trzecie miejsce klasa 1e. Nagrody ufundowała Rada Osiedla Mieszkańców Łukasiewicza.

Lekcja z Walizką

W nietypowej lekcji mieli możliwość uczestniczyć uczniowie klasy 1b i 1c. Wraz z wychowawcami wybrali się do Zespołu Szkół nr 1 w Płocku na wystawę „Niemcy w walizce”. Pracując nad zadaniami w oparciu o składającą się z dwóch wielkich walizek wystawę Goethe-Institut mogli poszerzyć i zaktualizować wiedzę o Niemczech – kraju, ludziach, kulturze i języku niemieckim. Partnerami przedsięwzięcia były: Goethe-Institut w Warszawie i Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Płocku.

„Wielka Majówka”

12 maja przy Klubie Osiedla „Dworcowa” odbył się festyn dla mieszkańców osiedla i okolic „Wielka Majówka”. Z tej okazji organizatorzy do występu zaprosili m.in. członków zespołu Marchewkowe Pole. Podczas festynu z krótkim programem artystycznym wystąpiła Daria Falkowska (3A) przy akompaniamencie p. Gabriela Sieradzkiego.

słowa kluczowe: profilaktyka uzależnień scenariusz zajęć szkoła podstawowa, sprawdzian z chemii roztwory wodne, g5 płock, sprawdzian z chemii woda i roztwory wodne odpowiedzi, podręcznik do informatyki gimnazjum pdf, fizyka drgania i fale sprawdzian 3 gimnazjum

Pozostałe wpisy o nauce i szkole:

Stypendium miejskie Płock
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

Related Articles

http://scottowsky.pl/ - szkoła podstawowa w krasnem, sp krasne, spkrasne, szkoła podstawowa krasne, szkoła w krasnem, koncepcja pracy na stanowisku dyrektora szkoły podstawowej, krasne szkoła, koncepcja pracy dyrektora szkoły

Search

Back to Top